Українська універсальна біржа не лише проводить успішні, прозорі та конкурентні торги за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», а й надає питому увагу виконанню договорів між сторонами.

Для цього на біржі запровадили постторговий сервіс. Він містить у собі контроль передачі придбаної партії товару новому власнику. В регіонах працюють Агенти УУБ, які й займаються цим процесом.

На початку травня на Черкащині Філія «Чигиринське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» реалізувала партію необробленої деревини ТОВ «Смілаенергопромтранс». Для того, щоб між сторонами не виникло непорозумінь і контракт був виконаний в повному обсязі, представники продавця, покупця та Агента біржі оглянули партію придбаного товару.

Вони звірили якість, породу, асортимент, кількість та інші параметри необробленої деревини, що прописані у договорі. Невеличкі спірні питання були обговорені та вирішені на місці. Всі показники відповідали заявленим. Був складений відповідний акт. Цей контракт буде виконаний, й деревообробник отримає свій товар у визначені терміни.

«Важливим аспектом для біржі є не лише проведення торгів, а й виконання договорів. Для цього ми, представники Агента біржі в регіонах, контролюємо процес відвантаження придбаної деревини покупцеві. Так відбулось і цього разу. Оглянувши сировину сторони зазначили, що всі її параметри такі, що вказані у документації. Завдяки контролю передачі придбаного ресурсу кількість виконаних договорів на УУБ зросла до 80%», - розповіла Юлія Гала, в. о. начальника відділу біржових та аукціонних торгів ТОВ «Біржа АПК ЦО України» (Агент УУБ).

Print Friendly, PDF & Email