Застосування Росією тактичної ядерної чи хімічної зброї на території України матиме наслідки для неї. Про це у п’ятницю, 16 вересня, заявив президент США Джо Байден в інтерв’ю CBS.

«Наслідки будуть. Вони стануть більшими вигнанцями у світі, ніж будь-коли були. І залежно від масштабів того, що вони роблять, ми визначимо, якою буде відповідь», — сказав глава Білого дому.

Журналіст запитав американського лідера, що він сказав би президентові Росії Володимиру Путіну з приводу використання неконвенційних озброєнь.

«Не роби цього, не роби, не роби. Це змінить вигляд війни як ніщо з часів Другої світової», — сказав Байден.

Телеканал CBS у п’ятницю ввечері показав фрагмент інтерв’ю Байдена. Розмову повністю канал має намір поставити в ефір у неділю.
Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що в ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не має бути розв’язана.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email