Засуджену за шахрайство екс-директорку компанії Theranos Елізабет Холмс відправили на 11 років до в'язниці Техасу, повідомляє CBS News.

Холмс звинувачують у шахрайстві інвесторів на сотні мільйонів доларів і брехню про технологію аналізу крові її біотехнологічної компанії.

39-річна Холмс буде ув'язнена в жіночому таборі мінімального режиму в Брайані, штат Техас.

У неї залишився майже дворічний син, який народився за кілька тижнів до початку суду, і тримісячна дочка, яка була зачата після її засудження в листопаді 2022 року.

FPC Bryan охоплює близько 37 акрів землі та вміщує приблизно 700 жінок, зокрема зірку "Справжніх домогосподарок із Солт-Лейк-Сіті" Дженніфер Шах, яку на початку цього року засудили до шести з половиною років ув’язнення за обман тисяч людей під час шахрайства з телемаркетингом.

Невідомо, чи відбуде Холмс весь свій термін у в'язниці Брайана, і цілком можливо, що вона може залишити табір раніше за програмою дострокового звільнення. За даними Управління юстиції, федеральним ув’язненим можна скоротити термін покарання, беручи участь у певних тюремних програмах або отримуючи винагороду за хорошу поведінку.

Print Friendly, PDF & Email