Залізничні та авіаперевезення у Китаї демонструють стабільне відновлення на фоні святкового ажіотажу у Китайський Новий рік (Свято весни або Чуньюнь).

З 22 січня по середу залізниці перевезли 102 мільйони пасажирів, що на 48,7% більше, ніж за той же період 2022 року, йдеться у прес-релізі Китайської державної залізничної групи.

Потяги перевозили 102 мільйони пасажирів на день, що становить 90% від рівня 2019 року, сказав залізничний оператор, наголосивши на стійкій тенденції до відновлення обсягів пасажирських перевезень.

Свято весни 2023 року – це перше велике національне свято після коригування політики країни щодо пандемії, коли з 8 січня уряд знизив управління COVID-19 із класу A до класу B.

З 26 січня по середу щодня перевозилося понад 10 мільйонів пасажирів, оскільки люди почали повертатися із рідних міст до міст, де вони працюють.

Кількість поїздів, введених в експлуатацію після свят Весняного фестивалю, досягла 9 300 на день, що на 6,8% більше, ніж у 2019 році.

Для перевезення сільських працівників назад до міст, де вони працюють, було організовано додаткові залізничні рейси між прибережними районами та провінціями центрального та західного Китаю, що сприяло відновленню роботи після тижневих свят.

Аналогічний рівень відновлення спостерігався у сфері авіаперевезень.

Згідно із заявою, спрямованою провайдером авіаційної інформації VariFlight, щоденна кількість внутрішніх рейсів у січні склала в середньому 10 618, що на 85% більше, ніж у грудні, і на 90,73% більше, ніж до пандемії.

На Чуньюнь спостерігається найбільша щорічна міграція людей у всьому світі, вона розпочалася 7 січня та триватиме до 15 лютого.

Дорожній рух також був жвавим. У період з 7 по 29 січня система автомобільних доріг КНР обслужила 744 мільйони автомобілів, що на 14,6 відсотка вище за рівень 2019 року, показали дані Міністерства транспорту.

27 січня, в останній день свята Весняного фестивалю, було зареєстровано 60,29 млн. автомобілів, що є рекордним показником.

Print Friendly, PDF & Email