За минулий тиждень 74 автомобіля з іноземною реєстрацією отримали українські номери. Про це повідомила прес-секретар фіскальної служби Наталія Непряхіна, передає "Дзеркало тижня".

Саме таку кількість машин з 26 листопада було ввезено в митному режимі тимчасового транзиту. Найбільше евроблях розмитнення пройшли на Чернівецькій митниці - 55 штук.

До бюджету надійшло 4 мільйона 675 тисяч гривень податків, в тому числі 119 тисяч гривень - штрафи за порушення режиму тимчасового ввезення або транзиту авто.

Першою розмитненою "евробляхою" в Україні став "Рено Лагуна" 2004 року випуску. За нього заплатили майже 50 тисяч гривень митних платежів

Нагадаємо, що 25 листопада вступили в силу закони №8487 та №8488, якими хочуть легалізувати ввезені з порушенням митного і податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

Згідно з законодавством, у "евробляхерів" є 90 днів для того, щоб розмитнити свої авто за половину акцизу і 180 днів, щоб врегулювати питання з перебуванням їх машин на території України.

Print Friendly, PDF & Email