Однак президент заявив, що сьогоднішній Рамштайн зміцнить нашу стійкість - партнери підтримуватимуть Україну, скільки це необхідно.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні ще доведеться поборотися за постачання західних бойових танків, але це рішення, зрештою, має бути ухвалене. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

"Щодня ми робимо сильнішою очевидність безальтернативності того, що рішення щодо танків має бути прийняте", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що обговорення на засіданні Контактної групи з оборони України (формат Рамштайн) закриті та не всі можна обговорювати.

"Сьогодні день Рамштайну – і оборонних новин для України, які тиждень за тижнем приносить наш дипломатичний марафон. Не завжди можна публічно оголошувати про що точаться розмови у форматі Рамштайну. Це закрита дискусія – і так має бути. Загалом можна підсумувати, що сьогоднішній Рамштайн зміцнить нашу стійкість. Партнери принципові у своєму ставленні - вони будуть підтримувати Україну скільки це необхідно для нашої перемоги. Так, ще доведеться поборотися за постачання сучасних танків, але щодня ми робимо сильнішою очевидність безальтернативності того, що рішення щодо танків має бути прийняте", - сказав президент.

Він також подякував усім партнерам, які чітко підтримали українську позицію в дискусіях.

Print Friendly, PDF & Email