9 грудня в колонії №40 Дрогобича Львівської області помер засуджений за участь в бойових діях на стороні «ЛНР» росіянин Валерій Іванов. Він був засуджений до 12 років і відбував покарання з вересня 2017 року. Як повідомила місцева прокуратура Дрогобича офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини, причиною смерті став нещасний випадок.

«9 грудня Валерій Іванов, перебуваючи в кімнаті відпочинку для ув’язнених, вирішив закрутити лампочку. Для цього він заліз на сходи, проте не втримався і впав на спину. Потиличною частиною голови він вдарився об урну, в результаті чого настала смерть», — сказано в заяві.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 ККУ з позначкою «нещасний випадок». Через місяць будуть готові результати судмедекспертизи.

Раніше стало відомо, що російське консульство у Львові тривалий час не може доставити в РФ тіло померлого. Як писало видання Leopolis.news, начальник виправної установи Олександр Купець одразу після смерті зв’язався з представниками Генконсульства РФ у Львові з питання транспортування тіла померлого в Росію і повідомив російській стороні, що у померлого є сестра, яка живе в Архангельську. Дипломати пообіцяли знайти родичів Іванова, але його тіло досі не забрали.

Print Friendly, PDF & Email