До Росії з Ірану прилетів вантажний літак "Іл-76", який міг перевозити дрони Shaheed-136. Про це з посиланням на фото розвантаження літака в російському аеропорту, в суботу, 5 листопада, пише німецьке видання Bild.

"Великотоннажний вантажний літак Іл-76 вилетів з Тегерана рано вранці в четвер і близько полудня приземлився у вантажному терміналі московського аеропорту Внуково", - сказано в повідомленні.

Видання звертає увагу на піддони з великими ящиками, які вантажники перевозили із повітряного судна до складського приміщення.

Сказано, що Іл-76 належить іранській компанії Pouya Air, яка потрапила до списку санкцій США. У Мінфіні США вважають, що літаки Pouya Air використовує іранська влада для доставки незаконних вантажів.

"Вірогідно, у четвер до Москви прибула нова партія іранських дронів-камікадзе Shaheed-136, - вважає військовий експерт Bild Юліан Репке.

Bild

Відомо, що Росія останнім часом масово застосовує для ударів по Україні дрони-камікадзе, які фахівці ідентифікують як іранські "Шахед-136", а російські сили використовують їх під назвою "Герань".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email