З 1 квітня 2019 року багатодітн сім’ї отримають можливість оформити матеріальну допомогу дітям, які виховуються в таких сім’ях. Про це повідомляє Урядовий портал. 

«Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях», – сказано в повідомлені. 

У Кабміні зазначають, що допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами. Розмір допомоги становитиме 1700 гривень щомісячно. Допомога виплачуватиметься по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

«Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року», – зауважили в уряді. 

Print Friendly, PDF & Email