На наступний день після президентських виборів побори з українців будуть припинені, і люди будуть отримувати газ вітчизняного видобутку.

Про це Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції в Києві.

«Після президентських виборів український газ буде спрямований на потреби громадян, і вони будуть платити за нього вдвічі менше, ніж зараз. Це не популізм і не утопія. Для цього потрібна лише політична воля, адже всі рішення про підвищення ціни можуть бути скасовані президентом», — запевнила лідер «Батьківщини».

Вона нагадала, що чотири з половиною роки тому весь газ українського видобутку йшов на потреби населення. І зараз, як зазначила Тимошенко, «не потрібно нічого вигадувати, досить лише відновити порядок забезпечення природним газом населення, вже був».

Український газу цілком вистачає для забезпечення побутових потреб наших громадян, і коштувати він повинен максимум 90 доларів за тисячу кубометрів, повідомила лідер «Батьківщини».

Закиди про те, що ціни на газ ростуть через підписаний в 2008 меморандум з МВФ, вона назвала брехливими. Тимошенко нагадала, що дія меморандуму завершилася з підписанням нової програми співпраці з Фондом. Крім того, за офіційним повідомленням самого Міжнародного валютного фонду, в структурі зовнішнього боргу України ні копійки, яку запозичив уряд Тимошенко, з 2012 року немає.

«Візьміть платіжку за газ в 2009 році, коли діяв меморандум з МВФ і працював газовий контракт, і порівняйте її з відповідною платіжці, яка є сьогодні за» хорошим контрактом Петра Порошенко «і по його меморандуму з МВФ. Так там різниця становить в гривнях в 9-10 разів «, — зазначила лідер» Батьківщини «.

Print Friendly, PDF & Email