Українці разом із цивілізованим світом знищили нацизм, а тепер знищать і рашизм. Про це написав президент Володимир Зеленський у Telegram в понеділок, 8 травня.

Він зазначив, що зараз, як і 80 років тому, Україна знову страждає через війну і саме Європа допомагає українцям протистояти російській агресії.
"Хоч зараз інший агресор, але в рашистів та сама мета, що була в нацистів: поневолення або знищення. І так само, як і в Другій світовій війні, ми зараз не наодинці проти зла. Ми б’ємося проти нього, спираючись на спільну силу народів вільного світу", – написав Зеленський.

Він нагадав, що багато років тому на нашому континенті була встановлена традиція святкування Дня Європи для відзначення досягнутих миру та єдності. І сьогодні єдність наближає нас до відзначення першого дня нашого миру.

"Щороку відзавтра 9 травня ми будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Це буде День Європи, яка підтримує українців усі дев’ять років російської агресії та вже 439 днів повномасштабного вторгнення. Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися на всіх напрямах. Це буде День Європи – нашої союзниці. Це буде День Європи – нашої, частиною якої Україна завжди була, є і буде", – резюмував президент.

Print Friendly, PDF & Email