Президент України Володимир Зеленський внесе законопроект про відтермінування на 3 місяці штрафів за нерозмитнені «євробляхи» на першому засіданні Верховної Ради 29 серпня. Про це йдеться на сайті президента.

«Цей законопроект є пріоритетним, і він буде знову внесений для розгляду на першому ж засіданні парламенту нового скликання. Верховна Рада має підтримати законопроект, і штрафні санкції будуть відтерміновані», – пояснив Рябошапка.

За його словами, застосування штрафних санкцій планують відкласти на 3 місяці. За цей час будуть напрацьовані законодавчі ініціативи для врегулювання проблем, які виникають при розмитненні автомобілів, і встановлення пропорційних штрафних санкцій у разі порушення законодавства.

Однак, є одна важлива деталь. Навіть якщо припустити, що 29 серпня проголосують за перенесення штрафів, то проект закону опублікують лише 30 числа. Це означає, що мінімум 6 днів водії таких авто будуть поза законом.

Тому нагадую, що відсьогодні ті, хто не розмитнив, але і далі їздять на єврономерах з порушенням митних правил, будуть змушені платити штрафи. Якщо таке авто виявлять на митниці, штраф складатиме 170 тис. грн, а у разі зупинки автомобіля поліцією – від 8,5 до 17 тис. грн.

Print Friendly, PDF & Email