Після отримання таких фотографій західні країни справді почали більше допомагати Україні, повідомляється у публікації The Washington Post.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак на початку війни розсилав світовим лідерам фото вбитих українських дітей та зруйнованих міст, щоб вони не зволікали з наданням військової допомоги Україні. Про це повідомляє The Washington Post.

За даними видання, фото, зокрема, отримували радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван та помічниця держсекретаря у справах Європи та Євразії Карен Донфрід. Повідомляється, що після отримання таких фотографій західні країни справді почали більше допомагати Україні.

Нагадаємо, Єрмак упевнений, що відносини з Росією після війни точно не будуть братніми.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email