Зима вже близько! А разом з нею й відчутні суми в платіжках. Щоб від них не залежати, як варіант, — можна відмовитися від централізованої системи на користь індивідуального опалення.

Про це пише Finance.ua

А саме сьогодні, 17 вересня, набув чинності наказ Міністерства розвитку громад та територій України №169, який визначає Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води. Ось, що визначено наказом:

Хто відключає та за які кошти?
Відключення може здійснювати виконавець відповідної комунальної послуги або оператор зовнішніх інженерних мереж, а також залучений ліцензований суб’єкт господарювання.
Витрати, пов’язані з відключенням, здійснюються коштом власника та інших коштів, не заборонених законом.

Які документи потрібні для відключення?
Заява про відключення, складена в довільній формі, із зазначенням причини відключення, а також інформація про намір облаштування у будівлі систем індивідуального або автономного теплопостачання.

До заяви додається протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку і вказуються особи, уповноважені представляти інтереси співвласників.

Така заява передається на розгляд комісії, яка повинна розглянути її на найближчому засіданні за участю заявника або його уповноваженого представника.

Рішення впродовж п’яти робочих днів передається в орган місцевого самоврядування, а його копія надається заявнику.

Print Friendly, PDF & Email