SEO-оптимізація та контекстна реклама — ключові інструменти для просування сайтів. Фахівці агентства Ланет СLICK розповідають, як можна їх взаємно посилити та отримати максимум від їх використання.

Що входить у SEO-оптимізацію сайту

Існує три етапи SEO-оптимізації сайту:

  • внутрішня оптимізація, у межах якої аналізується сайт, виправляються технічні помилки, розробляється структура сайту, проводиться технічна SEO-оптимізація та складається стратегія просування сайтів;
  • зовнішня оптимізація, в рамках якої аналізуються конкуренти, проводиться аудит маси посилань, ведеться робота з внутрішніми та зовнішніми посиланнями;
  • контентна оптимізація, в рамках якої створюється якісний та грамотно оформлений текстовий, фото- та відеоконтент, впроваджуються мета-теги.

СЕО-просування дозволяє покращити ресурс, зробити його більш зручним та зрозумілим для користувачів, забезпечити довіру пошукових систем та в результаті зайняти місця у ТОПі пошукової видачі Google.

Які види контекстної реклами в Інтернеті існують

Існує декілька форматів таких оголошень:

  • текстова реклама – оголошення в пошуковій видачі, що з'являються у відповідь на запит користувача, з відповідною позначкою;
  • банерна реклама – зображення, які розміщуються на партнерських сайтах, які використовують AdSense. Вони можуть бути як статичні, так і інтерактивні;
  • відеореклама – ролик, який розміщують в інших відео на YouTube та партнерських сайтах із відеоконтентом.

Усі ці формати Google-реклами дозволяють підвищити впізнаваність бренду та збільшити кількість продажів за рахунок залучення на сайт якісного платного трафіку, який легко конвертується в клієнтів.

Чому PPC та SEO повинні працювати разом

  • Контекстна реклама допоможе перевірити, як працюють нововведення. Залучення трафіку на сторінки з новим і старим дизайном дозволить SEO-фахівцеві протестувати роботу різних елементів дизайну, вибрати найкращий варіант фільтрації та підібрати вдалий формат візуального контенту.
  • Контекстна реклама Google допоможе визначити нові цільові аудиторії та навіть ринки за допомогою рекламних кампаній з таргетингом на регіони, що цікавлять.
  • Сайти з контекстно-медійної мережі можуть бути підходящими майданчиками для лінкбілдингу.
  • Обмін ключовими словами між відділами PPC та SEO дозволить знайти додаткові ключові слова для органічного просування, поповнити список мінус-слів у контексті, придумати нові теми для контент-плану та в цілому визначити точки зростання для подальшого просування сайту. 
  • Брендова контекстна реклама у зв'язці з SEO допомагає працювати над репутацією в інтернеті, а також сприяє сумарному зростанню трафіку.

Як бачите, зв'язка PPC та SEO більш ефективна, ніж кожен із цих каналів окремо. Замовте комплексну розкрутку сайту в Києві в диджитал-агентстві Ланет CLICK, щоб побачити перші результати вже за декілька тижнів:

+38 (044) 225-19-00

lanetclick@lanet.ua

Print Friendly, PDF & Email