Журналіст, засновник інтернет-видання «Гордон» Дмитро Гордон вважає, що напередодні президентських виборів, які в Україні мають відбутися в 2019 році, розкриють багато раніше не оприлюдненої інформації про Євромайдан. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Всю правду про події на Майдані ми дізнаємося протягом найближчого року. Я вам гарантую, що до президентських виборів буде таке потужне вкидання правди, аби шприц, яким будуть вкидати, не зламався», — сказав Гордон. В ефірі NewsOne журналіст додав, що в історії Майдану є безліч протиріч.

«Перед вами людина, яка пройшла два Майдани і була там з самого початку. І не просто стояла на Майдані і на трибуні Майдану в 2004-му і в 2013-2014 роках, але і все робила своїми публічними виступами, щоб спочатку [Віктор] Ющенко став президентом, а потім — щоб скинули [президента Віктора] Януковича. І оскільки я там був навіть в найважчі моменти, маю моральне право говорити все, що думаю. Історія Майдану сповнена протиріч. І практично на всі питання у мене відповіді є. практично про всі моменти, які я називаю «стрёмными», все я знаю «, — зазначив журналіст.

Гордон підкреслив, що в курсі не тільки він, «але і всі, кому належить знати».

«Про відрізане вухо [активіста Автомайдану Дмитра] Булатова, про побиття [журналістки] Тетяни Чорновіл, про події, які завжди траплялися в п’ятницю, напередодні недільного віче, про побиття студентів на Майдані (хто віддавав накази, кому це було потрібно), про початок Майдану, про олігархів, які стояли за початком Майдану, про студентський та основний Евромайдан… Я про це практично все знаю «, — перерахував Гордон.

Print Friendly, PDF & Email