Цього року відбудеться стрибок в переговорах щодо укладення договору про зону вільної торгівлі і договір, найімовірніше, буде підписано в 2019 році. Про це міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі заявив під час зустрічі зі своїм українським колегою, віце-прем’єр-міністром — міністром торгівлі і економічного розвитку України Степаном Кубівим.

За словами Зейбекчі, після останньої зустрічі з Кубівим, яка відбулася в жовтні минулого року, сторони мають потребу в більш частих зустрічах.

«Наша мета — довести торговий оборот з Україною до 10 млрд в рік і ми повинні використовувати всі необхідні для цього інструменти», — сказав турецький високопосадовець.

Міністр торкнувся і окупації Криму, запевнивши, що Анкара ніколи не визнає анексію українського півострова, зазначивши, що Анкара не дозволяє турецьким кораблям заходити в порти Криму.

«Ми з розумінням ставимося до позиції України в цьому питанні», — підкреслив глава Мінекономіки Туреччини.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим бере участь в 11-му засіданні Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, яке проходить в Анкарі (Туреччина) з 10 по 14 квітня 2018 року.

Кубів зустрінеться з міністром національної оборони Туреччини Нуреттін Джаніклі, міністром економіки Туреччини Ніхатом Зейбекчі і віце-прем’єр-міністром Туреччини Мехметом Шимшеком.

Print Friendly, PDF & Email