Загальні витрати Китаю на науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (Research & Development) у 2022 році склали майже 3,09 трлн доларів. Про це повідомило Інформаційне агентство Сіньхуа.

За даними влади КНР, після вирахування цінових факторів витрати Китаю на R&D у 2022 році зросли на 8% у річному вираженні.

Загальні витрати Китаю на Research & Development  у 2022 році становили 2,55% від ВВП країни, що на 0,12 п. п. більше, ніж у 2021 році.

Дані показали, що інвестиції в фундаментальні дослідження в 2022 році склали 195,1 млрд. дол., збільшившись на 7,4% у річному обчисленні, що становить 6,32% від загальних витрат на Research & Development.

Дослідження та розробки - основа інновацій. R&D підтримує розробку нових продуктів і послуг, які можуть торкнутися всіх аспектів сучасного життя так само, як персональні комп'ютери та смартфони, і, як очікується, штучний інтелект і робототехніка в найближчому майбутньому. У глобальному співтоваристві, побудованому на технологіях, те, як країни використовують свої зусилля в галузі R&D, надає глибокий вплив на їхнє економічне процвітання та якість життя їхніх громадян.

Китай протягом десятиліть покладався на свою виробничу майстерність для підтримки економічного розвитку, але все частіше прагне конкурувати з країнами, економіка яких глибоко вкоренилася в інноваційному зростанні. Китай досяг значного прогресу, зарекомендувавши себе як піонер у галузях, що розвиваються, і його лідери все частіше розглядають інновації як рушійну силу свого економічного зростання.

Print Friendly, PDF & Email