Ухвалений в другому читанні ВР закон № 1209-1 передбачає встановлення ставки мита на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання за допомогою підігрівача з електронним управлінням.

Про це повідомляє Legalhub.

За дане рішення проголосувало 256 народних депутатів.

Документ передбачає встановлення ставки мита на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання за допомогою підігрівача з електронним управлінням. Розмір ставки становить 1,8 євро за 1 кг.

Законопроект вносить зміни до закону «Про внесення змін до Закону України «Про управління об’єктами державної власності», якими надає повноваження Кабінету Міністрів України визначати  порядок  відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку господарськими товариствами.

Дана норма поширюється на господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, та товариства, 50 і більше відсотків акцій яких знаходяться у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить 100 відсотків.

Також документом передбачено:

  • внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску;
  • внесення змін до розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом;
  • виключення обов’язку контролюючого органу про надання інформації Пенсійному фонду про узгодження результатів перевірок в частини нарахування єдиного внеску.

 

Print Friendly, PDF & Email