Політичний аналітик Карл Волох прокоментував підсумки 100-денної праці Верховної Ради нового скликання.

Про це він поговорив з кореспондентом «Економіст UA».

«В принципі, аналіз вже був зроблений до мене, однак я його вже бачив. Кількість законів, прийнятих цим парламентом не сильно відрізняться від попереднього. Більше того, закони були подані урядом, перевагу мав уряд Яценюка. У президентських законах приблизно така ж ситуація. В цілому по кількісних показниках цей парламент схожий на попередній», - сказав він.

Політичний аналітик вважає, що швидке прийняття нових законів ВР не потрібне країні, бо в них багато помилок.

«Як деякі реформи, які робились попереднім парламентом, ніхто не помічав, так і деякі реформи цього парламенту ніхто не помічає. "Турборежим", звичайно, був ще той дурньой. Наприймали законів з різними помилками і так далі. В цілому особливо в економічній галузі ідуть нормально, абсолютно назрілі реформи. У першу чергу, найважливіші пов’язані з податковою службою. Доречи, це закони, які були підготовані попереднім парламентом. Але їх приймають лише зараз», - підкреслив Волох.

У той же час він назвав позитивні моменти у роботі Ради нового позиву.

«Думаю, що зараз, коли вони зайшли в біль-менш нормальний ритм, вони працюють досить планомірно. Я бачу, що є якась співпраця. Звичайно, є речі не дуже приємні, які нам не хотілось би бачити. Наприклад, коли прийметься закон щодо імпорту електроенергії. Але є цілком необхідні закони», - підсумував експерт.

Print Friendly, PDF & Email