Коротко про те, що було на брифінгу.

Зеленський заявив, що сподівається на активнішу участь США в урегулюванні конфлікту на Донбасі і деокупацію Криму шляхом призначення спецпредставника Держдепу з цих питань. Він заявив, що сподівається на активнішу участь США в процесі врегулювання конфлікту на Донбасі.

Президент підтвердив плани України щодо закупівлі локомотивів у Штатів для "Укрзалізниці". Він також запросив американців добувати газ і нафту в нашу країну, в тому числі, і на шельфі Чорного моря.

Помпео же заявив, що ніяких умов для офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в Вашингтон не було. Він запевняє, що для зустрічі президентів США і України Дональда Трампа та Володимира Зеленського необхідно лише знайти відповідний час.

"Нам треба знайти відповідний час, відповідне можливості для цієї зустрічі. Ми хочемо переконатися в тому, що це відбудеться в той час, коли буде значний прогрес показаний. Між нашими країнами є багато роботи. Наші команди обговорюють всі ці можливості. Ми бачимо економічні можливості для американських підприємств ", - додав Помпео.

Print Friendly, PDF & Email