5 червня 2018 пізно ввечері в Адміністрації президента з приватним візитом перебував керуючий директор всесвітньо відомого банківського будинку Rothschild Джованні Сальветті. Про це повідомляє «Народна правда» з посиланням на Facebook-сторінку «Компромат.leaks».

Повідомляється, що Сальветті обговорював з президентом Петром Порошенко фінансові питання і деталі управління компанією Roshen, яка нібито знаходиться в “сліпому трасті”. «При цьому сам Порошенко публічно стверджує, що не має ніякого відношення до компанії, і не впливає на її управління», – зазначено в повідомленні.

«Компромат.leaks» підкреслює, що у Порошенка потрібно запитати, з якою метою він зустрічався з Сальветті і куди він ховає гроші сім’ї президента, якими він управляє протягом уже 3 років. Дану зустріч також прокоментував відомий український журналіст Олександр Дубінський.

«Яка цікава новина: в Адміністрації президента зараз знаходиться глава будинку Rothschild в країнах СНД Сальветті. Мабуть, обговорюють, куди переховати цінності», – написав він у Facebook.

Раніше повідомлялося, що належить родині Ротшильдів група бере участь в “сліпому” управлінні Roshen. Крім того, журналісти за відкритими джерелами простежили ланцюжок, яка показує, які компанії беруть участь в управлінні Roshen. За даними реєстрів, компанія на 85% належить одній з трьох компаній Roshen Europe BV. Вона, в свою чергу, на 100% належить CEE Confectionery Investments.

100% цієї структури – у власності RothschildTrust (Schweiz) AG, що входить в групу Rothschild & Co і веде діяльність в сфері “приватного багатства” (privatewealth). Група Rothschild & Co на 50% належить родині Ротшильдів, ще половина розподілена серед різних інвесторів.

Джованні Сальветті – керуючий директор відомого банківського будинку Rothschild. Він уже більше 10 років бере участь в найгучніших угодах в Україні.

Раніше банківський будинок Rothschild обговорив питання продажу належної президенту України Петру Порошенко кондитерської компанії Roshen з усіма найбільшими світовими гравцями в цьому секторі.

Print Friendly, PDF & Email