Фінансові відомства Китаю запропонували 16 заходів, покликаних сприяти стабільному та здоровому розвитку ринку нерухомості. Про це повідомило Інформаційне агентство Сіньхуа.

Відповідно до циркуляру, поширеного Народним банком Китаю та Комітетом з контролю та управління банківською та страховою діяльністю КНР, буде докладено зусиль для стабілізації пропозиції кредитів з метою розвитку ринку нерухомості, а також для підтримки розумного попиту на житлові кредити для фізичних осіб.

Як наголошується в документі, підтримка буде надана двом провідним банкам у наданні особливих кредитів кваліфікованим позичальникам для того, щоб забезпечити реалізацію проектів у сфері нерухомості.

У документі міститься заклик до комерційних банків здійснювати кредитування купівлі нерухомості обережним та впорядкованим чином. Також зазначається, що за певних умов покупці житла можуть отримати відстрочення виплат за своїми кредитами.

Крім того, у документі знову було зазначено, що "житло призначене для проживання, а не для спекуляцій" і що необхідно вживати заходів, виходячи із ситуації у конкретному місті.

Print Friendly, PDF & Email