Кандидат в президенти від опозиційного блоку Олександр Вілкул в ефірі телеканалу "Україна" прокоментував поїздку Юрія Бойка і Віктора Медведчука в РФ:

 

"З політичної точки зору ця поїздка відбулася за прямим дорученням і в інтересах Петра Олексійовича Порошенка. Почнемо з того, що Бойко і Медведчук здійснили прямий переліт з Києва до Москви. Цього не може зробити ніхто в світі, крім як без прямої команди з боку Президента Україна, СБУ, до того ж, і Украероруху. У нас, на жаль, заборонено пряме сполучення ".

Вілкул розповів, які цілі переслідували Порошенко, Бойко і Медведчук зустріччю в Москві: "Що вони зробили в Москві? Завдали удар по Юлії Володимирівні Тимошенко. Політтехнологи називають це" поцілунок Юди ". Це коли Бойко оголосив про готовність робити коаліцію з Тимошенко в парламенті, знаючи, що в цей час Тимошенко бореться з Порошенком за націоналістично налаштованого виборця, і точно це виборцеві не сподобається. Тимошенко цього точно не знала ".

"Друге, якби вони туди поїхали говорити про світ, про звільнення полонених, це ще якось можна було б зрозуміти. Привезли б в своєму літаку 23 українських моряків, які там знаходяться. Ні, вони поїхали туди якраз "барижити" на газовій темі . Вони 20 років заробляють на газі. Вони є власниками всіх міськгазів і облгазів в нашій країні. Протягом останніх п'яти років теж заробляють. Тільки зараз на зрідженому газі і на перекачування нафти з Російської Федерації ", - сказав народний депутат.

"І третє, - на думку Вілкула, - вони дали зараз можливість Петру Олексійовичу Порошенку візуалізувати реванш, візуалізувати загрозу. На жаль, ми вважали і вважаємо досі, що можуть бути ще більші загрози, що спеціально для радикалізації почнуть якусь конфліктну операцію на Сході України чи почнуть якийсь черговий керченський похід із заздалегідь зрозумілим результатом. Але поки зробили тільки картинку - Бойко і Медведєва в телевізорі. Але вже проте візуалізують і радикалізують риторику ".

Print Friendly, PDF & Email