Російські воєнні злочинці можуть завдати чергової серії ракетних ударів по цивільних об'єктах по Україні через те, що реальний військовий успіх "продовжує вислизати" від них. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

У тексті також йдеться, що за версією українських офіційних осіб окупанти хочуть захопити Бахмут до першої річниці вторгнення в Україну. Це вимагатиме значно вищих темпів просування російських військ, ніж ті, що спостерігалися протягом багатьох місяців.

Засновник Вагнера Пригожин заявляв, що його найманці нібито оточать Бахмут до березня чи квітня. Однак, за словами експертів, "прагматичні оцінки" Пригожина щодо російського просування в районі Бахмута в цілому були ближчими до тактичних реалій, ніж оцінки про швидке просування військ РФ.

"Російські війська, схоже, не прискорюють темпи просування навколо Бахмута, і навряд чи досягнуть цієї мети до 24 лютого", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Пригожин продовжує "витончено підривати" довіру до міністерства оборони Росії. Він підтримав скарги своїх найманців про те, що відомство "саботує постачання боєприпасів" для ПВК і додав, що особисто звертався до "офісів у Москві" за ресурсами.

Експерти вважають, що це робиться для "поширення ширшого наративу про те, що некомпетентність російського Міністерства оборони перешкоджає діям групи Вагнера" на фронті.

Крім того, РФ може завдати ще однієї серії ракетних ударів до річниці вторгнення по цивільних об'єктах по всій Україні, оскільки реальний військовий успіх "продовжує вислизати" від окупантів.

Крім цього, загарбники збільшують використання авіації в Україні, але навряд чи варто очікувати на виділення значної кількості бойових літаків і гелікоптерів для ведення бойових дій над територією, контрольованою Україною, додали аналітики.

Print Friendly, PDF & Email