Росіяни намагаються сконцентрувати головні свої зусилля на Бахмутському напрямку. Вони не залишають спроб оточити та захопити місто. Тому наразі завдання українських військових - виснажити ворога та завдати йому найбільших втрат.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Під час мого перебування у військах, спільно з командирами ми узгоджуємо плани, котрі матимуть реальний результат не на карті, а на полі бою. Коли ворог переважає кількісно, бути пліч-о-пліч зі своїми воїнами - для мене справа честі", - написав він у Telegram.

Сирський зазначив, що, завдяки героїзму і професійності наших військових, вони утримують фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам.

"Знання ворога й самого себе відкриває шлях до перемоги. Тож ми ретельно вивчаємо його вразливості, щоб якнайефективніше застосовувати наші сили. Успішна стратегія завжди полягає у вмінні обертати собі на користь будь-яку ситуацію. На сьогодні наше головне завдання – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат. Це дасть змогу створити необхідні умови, які сприятимуть звільненню української землі та пришвидшать нашу перемогу.", - додав командувач Сухопутних військ.

Print Friendly, PDF & Email