Гайдай зазначив, що окупанти тиснуть з усіх боків фронту, але кілька тижнів ЗСУ тримають їх майже на одному місці.

Окупанти вкотре відійшли після атаки на ділянці між Білогорівкою та Верхньокам’янським. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Щоб виконати завдання, ворог все частіше відправляє в атаку штурмові групи та застосовує авіацію. Тільки з повітря росіяни завдали щонайменше чотирьох ударів. На жаль, досягли цілей дві ракети. Наші населені пункти чотири рази були обстріляні з мінометів. Наразі відбито шість із семи атак ворога. У чотирьох з них окупант для посилення вогневого впливу задіяв танки. Майже всюди росіяни були змушені відійти з втратами. Зокрема, знову відчай на них чекав і на ділянці між Білогорівкою та Верхньокам’янським», — зазначив він.

За словами Гайдая, окупанти тиснуть з усіх боків фронту, щоб прорватися у великі міста Донеччини, але кілька тижнів ЗСУ тримають їх майже на одному місці.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email