Чемпіонат світу з футболу 2022 року стартував 20 листопада у Катарі. На його майданчиках можна знайти безліч "привітів" із КНР. Починаючи від футболок із позначкою "Зроблено в Китаї" до головного стадіону чемпіонату, який також було збудовано китайською компанією.

Національний стадіон Лусаїл – головний майданчик чемпіонату світу в Катарі.

Він прийматиме 10 матчів, включаючи фінальний. Проект було реалізовано китайським підприємством. Він став першим свого роду, найбільшим і технологічно просунутим футбольним стадіоном, побудованим компанією з КНР за кордоном.

Китайські компанії також брали участь у будівництві інших стадіонів та селища для вболівальників.

Катар є найменшим за площею організатором чемпіонату світу з футболу в історії. Щоб вирішити проблему розміщення гостей, Катар за підтримки китайських компаній використовував спеціальні контейнерні будинки. Майже всі вони були виготовлені фірмами провінцій Гуандун та Чжецзян. Селище розташоване на півдні Дохи і може прийняти до 12 тисяч фанів одночасно.

2020 року автобуси, зроблені китайськими компаніями, виграли тендер на обслуговування перевезень на чемпіонаті світу в Катарі. Крім того, позначку "Зроблено в Китаї" можна зустріти на кожному розі чемпіонату світу 2022 року, будь то засоби зв'язку на стадіонах, обладнання командно-диспетчерських центрів, огородження майданчиків, прапори та сувеніри.

Також і багато китайських компаній серед спонсорів та партнерів глобальної спортивної події.

Print Friendly, PDF & Email