На Дніпровському коксохім заводі стався вибух, в результаті постраждало п’ятеро осіб. Про це повідомляється на сторінці Міністерства внутрішніх справ у Facebook.
Інцидент стався 29 січня о пів на четверту ночі. За інформацією Міністерства вибух газоповітряної суміші з горінням бітуму відбувся у приміщенні смолопереробного цеху.
«29 січня о 3 год. 30 хв. у м. Кам’янське на території ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод» в трьохповерховій будівлі смолопереробного цеху стався вибух газоповітряної суміші з горінням бітуму. До лікарні з опіками у тяжкому стані госпіталізовані п’ятеро людей», – йдеться у повідомленні.
О 4:07 підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано на площі 200 кв м. Пошкоджено технологічне обладнання цеху. Причина вибуху з’ясовується.