У Венесуелі вже другу добу триваэ масштабне відключення електроенергії, в якому влада звинувачує Сполучені Штати. Відключення електропостачання торкнулося більш ніж 20 штатів, передає DW.  

У столиці країни Каракасі і прилеглих штатах в п’ятницю, 8 березня, електропостачання вдалося відновити лише на короткий час. НА даний час знеструмлені кілька ліній метро, спостерігаються збої в роботі міжнародного аеропорту Майкетія. Крім того, перебої з електропостачанням порушили роботу телефонного зв’язку та інтернету. Крім того зупиено рооту тих клінік, які не забезпечені власними електрогенераторами. 

Днем раніше національна електрична компанія Венесуели (Corpoelec) назвала причиною перебоїв з подачею електроенергії диверсію на найбільшій гідроелектростанції країни. Також було заявлено, що ця ситуація є «частиною електричної війни проти держави». У той же день глава Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив «американський імперіалізм» в причетності до перебоїв з електропостачанням в країні. 

Після цього венесуельський міністр зв’язку і інформації Хорхе Родрігес заявив, що до відключення електрики привела кібератака на гідроелектростанцію «Ель-Гури».

Нагадаємо, що зі сховищ венесуельського Центрального банку для нелегального продажу закордоном було вивезено 8 тонн золота.

Print Friendly, PDF & Email