План Німеччини полягає в тому, щоб незалежно від кінця війни в Україні німецько-російські відносини постраждали якнайменше, вважає польський міністр.

Німеччина свідомо зволікає з наданням реальної військової допомоги Україні, оскільки досі сподівається на поновлення нормальної співпраці з РФ. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі, чинний голова ОБСЄ Збігнєв Рау в інтерв’ю I.pl.

«Тим часом масштаби та темпи підтримки України Німеччиною демонструють риси навмисного зволікання, ніби намір полягає в тому, щоб незалежно від кінця цієї війни німецько-російські відносини постраждали якнайменше, також і за рахунок довіри до Німеччини у вільному світі», — заявив польський дипломат.

За його словами, ФРН перебуває у скрутному становищі.

«Нині Німеччина перебуває у незавидному становищі не тільки через повний провал своєї політики щодо Росії і ширше стосовно всієї Східної Європи, але насамперед через крах німецької економічної моделі, в основі якої лежав доступ до російського газу, що імпортується до Німеччини за зниженими цінами», — зазначив Рау.

Нагадаємо, раніше коаліція Німеччини ухвалила рішення не постачати бойові танки Leopard Україні, оскільки, на думку політиків, «на підготовку українських військових піде багато часу».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email