АБ «Укргазбанк» і Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) ввели нову програму для підтримки впровадження в Україні проектів відновлюваної енергетики. Про це з посиланням на прес-службу АБ «Укргазбанк» повідомляє Укрінформ.

«Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) і державний Укргазбанк запустили нову програму для підтримки впровадження в Україні проектів відновлюваної енергетики. Програма з бюджетом 10 млн євро буде фінансувати проекти малих і середніх підприємств (МСП) протягом семирічного періоду. НЕФКО підписала кредитну угоду з Укргазбанком на суму 5 млн євро, і ще 5 млн євро інвестує в програму Укргазбанк», - йдеться в повідомленні.

У банку відзначають, що починаючи з 2016 року, вже профінансовано понад 140 проектів в сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної і вітряної енергії із загальною потужністю об'єктів 845 мегават. Завдяки новій програмі Укргазбанк планує посилити свою участь в «зеленому» фінансуванні, особливо представників малого та середнього бізнесу.

Програма буде надавати кредитування для впровадження проектів відновлюваної енергетики на території всієї країни. З огляду на набутий досвід і існуючий портфель успішних проектів, очікується, що фонди програми будуть повністю використані вже в першому кварталі 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email