В Україні розпочне роботу Коледж Європи. Про це, у четвер, 28 липня, на урочистому засіданні Верховної Ради, присвяченому Дню української державності, заявив глава Української держави Володимир Зеленський, йдеться на сайті Офісу президента.

Зеленський розповів, що у Євросоюзі кампуси Коледжу Європи є у бельгійському Брюгзі та польському Натоліні.

«Це одні з найважливіших закладів післядипломної освіти, які готують фахівців для роботи в інститутах ЄС та державах-членах. Ми створюємо в Україні наш Коледж Європи. Вже підписано відповідний меморандум між урядом України та Коледжем Європи в Натоліні. На першому етапі в одному з українських закладів вищої освіти запрацює факультет європейської інтеграції, а згодом на його основі — Коледж Європи в рамках президентського університету», — повідомив президент.

Президент підкреслив, що Україна вже має схожий досвід — здійснювати за місяці те, на що відводили роки і десятиліття. На думку глави держави, цей заклад стане не лише професійним підґрунтям для європейської політики України як члена ЄС, а й внеском України у розвиток європейських інституцій.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email