З державного бюджету на уряд витрачатимуть менше. Це випливає із затвердженого Верховною Радою державного бюджету на 2023 рік. Про це у суботу, 5 листопада, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи ухвалений парламентом у другому читанні документ.

Він наголосив, що фінансування держорганів скорочено на чверть порівняно з цим роком, окремо на утримання усієї системи центральних органів виконавчої влади – на 22%.

"Витрати на Кабінет міністрів значно скоротили – на 25%. А загалом на систему центральних органів виконавчої влади, міністерств та інших – на 22%", - зазначив він.

За його словами, індексацію зарплат держслужбовцям наступного року не передбачено.

"І не тільки держслужбовцям. Зараз пріоритет - це витрати оборони. А вони у прийнятому проекті держбюджету, який після підписання набуде статусу закону, є пріоритетом. І сектор безпеки та оборони в ньому є головним", - наголосив Нємчинов.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email