В Україні заснували Інститут цифрових трансформацій (Digital transformation institute, DTI). Презентація інституту відбулася в інноваційному просторі HUB 4.0.

Громадську організацію заснувала Надія Васильєва, яка раніше очолювала Microsoft-Україна. Інститут об’єднав бізнесменів, експертів і вчених для впровадження інновацій в економіку України. Зокрема, мова йде про «цифровізації» за трьома напрямками: урядова політика, освіта і бізнес. Кінцевим результатом має стати побудова ринку цифрових технологій, підвищення конкурентоспроможності та перетворення України в розвинену технологічну країну.

Зараз частка цифрової економіки в державі становить 3%, а в рейтингу цифровий конкурентоспроможності за підсумками 2017 наша країна зайняла 58 місце серед 63-х країн Європи, Середнього Сходу та Африки.

«Україна має потужний інтелектуальний потенціал, але проблема в тому, що він майже не впливає на зростання економіки. Наші технології» оцифровує «інші країни, а у нас майже не застосовуються. У той же час реальний сектор готовий до змін, але не знає, з чого почати. ​​Потрібен єдиний інститут, який, по-перше, акумулює всі знання в одну методологію, по-друге, створить освітню програму підвищення кваліфікації фахівців «, — розповіла Надія Васильєва.

На 4 грудня заплановано презентація об’єднаного дослідження декількох організацій, яке представить рівень готовності української бізнесу в цифровий трансформації на базі опитування компаній. З сьогоднішнього дня DTI проводить аналіз ринку фахівців в області цифрової трансформації. Анкети на сайті і на сторінці facebook.

До ради директорів новоствореного інституту увійшли Надія Васильєва, Валерій Фіщук, Founder GrowthUp Group Денис Довгополий, CEO Datagroup Михайло Шелемба, керуючий партнер Odgers Berndtson Ukraine Роман Бондар, СЕО Advanter Group Андрій Длігач, декан Київської бізнес-школи Михайло Крикунов. До роботи також залучені майже 20 експертів зі сфери бізнесу, освіти, управління.

Print Friendly, PDF & Email