У Службі безпеки України відкрили кримінальну справу через свастику в столичному торговому центрі. Нацистський символ з’явився на сходах Gorodok Gallery 16 лютого, а кримінальне провадження відкрили 19 лютого. Про це пишуть на сторінці СБУ в Facebook.

«З ініціативи Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою №5 19.02.2019 зареєстровано та розпочато розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України ( «Виготовлення, розповсюдження комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів») за фактом розміщення в одному з торгово-розважальних центрів Києва нацистської символіки», — йдеться в повідомленні.

В СБУ обіцяють «жорстко реагувати на подібні прояви і здійснити все необхідне, щоб організатори і виконавці цієї провокації понесли встановлене законом покарання».

Нагадаємо, символ нацистського режиму з’явився на підсвічуванні сходів, які ведуть на поверх між двома ескалаторами. 18 лютого адміністрація «Городка» попросила вибачення у відвідувачів і пояснила, що у всьому винні хакери, які зламали систему.

Print Friendly, PDF & Email