Керівник напрямки освіти і науки в Офісі президента Аліса Ляліна вважає, що нічого страшного не сталося. Не помиляється той, хто нічого не робить…
Користувачів соцмереж хлібом не годуй – дай привід обговорити черговий «скандал». Так вийшло і з онлайн-уроком в рамках проекту «Всеукраїнська школа онлайн».
Педагог з математики Олена Бурдун допустила помилку під час дії віднімання, і тут понеслось…
Олена Бурдун – методист вищої категорії «Інституту модернізації змісту освіти». Вона викладає в Ліцеї інформаційних технологій №79 в Києві. Є автором кількох тренінгів, проектів і дистанційних курсів.
А що про це думають «чиновники від освіти»?
Глава напрямки освіти і науки в Офісі президента Аліса Ляліна розповіла, що відбором педагогів займалися у МОН разом з ГО «Освіторія». Усі охочі могли подати заявку онлайн. Вона зазначила, що одним з основних критеріїв була наявність досвіду роботи перед камерою. Адже одна справа – проводити урок з учнями, і зовсім інше – у порожньому класі з камерою та оператором.
Чи можуть вчителі помилятися?
Пані Ляліна вважає, що помилка учителя в даному випадку взагалі не є проблемою і не потрібно її «роздмухувати».
«Ця помилка абсолютно механічна. Це людський фактор. Вчителі – живі люди, як і люди, які переглядали урок перед випуском. Від цього, на жаль, ніхто не застрахований », – заявила вона.
Ляліна каже, що особисто вона вважає Олену Бурдун прекрасним педагогом.
«Ви знаєте, наш формат, і учні, які були присутні на уроці, говорили, що вона пояснює дуже цікаво, доступно і логічно. Учитель допустила помилку, так буває. Думаю, що це трапляється з багатьма педагогами у звичайних школах. Я не бачу в цьому нічого страшного. Добре, що цю помилку помітили. Це означає, що учні дивилися урок уважно», – розповіла представниця Офісу президента.
Читайте нас в Telegram. Подписывайтесь на наш канал «EconomistUA»