Комунальний транспорт в Києві в новорічну ніч працюватиме на три години довше, а фунікулер буде переведений в цілодобовий режим. Про це під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації нагадав перший заступник директора Департаменту культури КМДА Сергій Анжіяк, передає УНН з посиланням на прес-службу КМДА.

«19, 23, 24, 25 і 31 грудня, а також 1 і 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв'язку з цим в суботні, недільні та святкові дні планується відкрити дорожній рух по вулиці Хрещатик. В маршрути громадського транспорту будуть внесені відповідні зміни. у новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на 3 години, фунікулер перевести в цілодобовий режим», - повідомив чиновник.

Також  повідомляється, що в суботу, 24 листопада, в центрі міста буде обмежено рух транспорту, оскільки почнеться монтаж тимчасових конструкцій проекту «Країна північного сяйва» до новорічних свят. Обмеження діятимуть на час підготовки і самого святкування - до 24 січня. Обмеження руху транспорту передбачено вздовж правої смуги Володимирського проїзду в напрямку руху до Михайлівської площі.

Print Friendly, PDF & Email