Будівництво довгоочікуваної гілки метро на житловий масив Вигурівщина-Троєщина має бути завершено до 2025 року.

Як говориться в розпорядженні Київської міської державної адміністрації №1882, завершити розробку проектної документації лінії метро на Троєщину потрібно до 2020 року.

Крім того, рішенням КМДА внесено зміни до розпорядження про відновлення будівництва Подільсько-Вигурівської лінії від 20 липня 2004 року, повідомляє прес-служба мера.

У документі йдеться про те, що в 2018-2025 роках передбачено здійснити будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо.

При цьому замовником робіт визначено КП "Київський метрополітен", крім робіт з будівництва лінії метрополітену від дамби Русанівських садів до станції метро "Райдужна", замовником яких визначено комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва".

У той же час Департамент транспортної інфраструктури КМДА повинен подати інвестиційні пропозиції щодо включення даних робіт в перелік об'єктів будівництва, які планується фінансувати в 2019 і наступних роках за рахунок бюджетних коштів відповідно до програм економічного і соціального розвитку Києва.

Раніше Кличко анонсував будівництво двох нових станції метро на Виноградар до 2021 року.

Нагадаємо, Київський метрополітен створив бота для Telegram і Facebook. З його допомогою можна проглянути карту метро, час прибуття останнього та першого потягу, збудувати маршрут і зорієнтуватись в часі поїздки.

 

Print Friendly, PDF & Email