На парламентських виборах в Естонії, які пройшли 3 березня, перемогу здобула опозиційна право-ліберальна Партія реформ. Вона отримала 34 місця в парламенті із загальних 101. Таким чином партія збільшила свою присутність в естонському парламенті на чотири мандати. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Державної виборчої комісії Естонії.

Друге місце за мандатами посіла правляча Центристська партія. В неї тепер 26 місць в парламенті, що на одне менше, ніж раніше.

На третьому місці опинилася опозиційна Консервативна народна партія з 19 мандатами. Крім того до парламенту пройшли: ще одна партія з правлячої коаліції "Вітчизна" - 12 мандатів та Соціал-демократична партія - 10 мандатів.

Всього у виборах брали участь 10 політичних партій і 15 незалежних кандидатів. 

Близько 26% естонських виборців проголосували онлайн. 

Нагадаємо, що нещодавно парламентські вибори пройшли також і в Молдові. Там перемогу здобула пропрезидентська Партія соціалістів, отримавши в результаті 18 мандатів, хоча спочатку очікувалось, що вона матиме 19. Крім того блок ACUM отримав 14 мандатів, Демократична партія Молдови - 13, партія "Шор" - 5.

Print Friendly, PDF & Email