Партнери та союзники України рішуче налаштовані на її перемогу у війні. Антикремлівська коаліція вже складається з понад півсотні держав. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ефірі одного з українських телеканалів.

За словами Резнікова, серед союзників України вже 54 держави, що було підтверджено зустріччю на полях Рамштайну у Брюсселі, де Україна була запрошена як гість на почесному місці. Глава Міноборони зазначив, що всі партнери та союзники налаштовані дуже рішуче на перемогу України, і що це абсолютно інші настрої, ніж рік тому.

"Якщо хтось думає, що є синдром втоми від України, від війни, то це не так. Наші партнери налаштовані дуже, дуже, наголошую, дуже рішуче. Налаштовані на нашу перемогу. Це абсолютно інші настрої, ніж рік тому. Сьогодні всі вірять у перемогу України, усі бажають цієї перемоги", - зазначив Резніков.

Він наголосив, що під час засідань Рамштайну політичні питання, включаючи переговори з Росією, не обговорюються. Натомість обговорюється допомога Україні у зброї та запусках ВПК для покращення українських здібностей, а також необхідність йти у контрнаступ та звільнення тимчасово окупованих територій.

Print Friendly, PDF & Email