Генераторні установки було придбано у рамках реалізації проекту USAID "Кібербезпека для критично важливої інфраструктури в Україні".

Адміністрація Держспецзв'язку отримала 50 генераторів від американських партнерів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"USAID передав адміністрації Держспецзв'язку 50 генераторів у рамках постійного співробітництва. Вони допоможуть забезпечити безперебійну роботу адміністрації Держспецзв'язку, що позитивно позначиться на діяльності підпорядкованих установ, а також операторів критичної інфраструктури України в умовах постійних ракетних ударів росіян по цивільній інфраструктурі України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, генераторні установки були придбані в рамках реалізації проекту USAID "Кібербезпека для критично важливої ​​інфраструктури в Україні" і висловив подяку уряду США та американським громадянам за постійну підтримку України.

"Україна тепер матиме стабільне електропостачання для забезпечення безперебійного зв'язку для вищих посадових осіб держави та підтримки захищених телекомунікаційних мереж у воєнний час і після нього", - зазначила посол США в Україні Бріджіт Брінк.

Print Friendly, PDF & Email