Постанова Кабміну внормовує питання щомісячних доплат для військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників.
Уряд ухвалив постанову, яка внормовує питання щомісячних доплат для захисників України. Це рішення стосується військових, правоохоронців та рятувальників, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram в середу, 9 серпня.

"Усі, хто залучений до захисту України, отримуватимуть доплати під час війни. Сьогодні на позачерговому засіданні уряду ухвалили постанову, яка внормовує питання справедливих щомісячних доплат для військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників", – написав він.

За словами Шмигаля, на час дії воєнного стану розмір доплат становитиме 30 тис. грн щомісяця.

"Для осіб, які здійснюють оперативне управління військовими частинами та підрозділами на відстані, доплати можуть становити 50 тис. грн. А для тих, хто бере безпосередню участь у бойових діях, – 100 тис. грн", – додав він.

Також, за словами очільника уряду, встановлюються щомісячні доплати для строковиків і курсантів у розмірі 6 тисяч гривень і 2350 гривень відповідно.

Як відомо, після початку війни в Україні виплачували додаткову грошову винагороду військовим, які не беруть участь у бойових діях, у розмірі 30 тисяч гривень. Але з 1 лютого 2023 року ці щомісячні виплати скасували.

Print Friendly, PDF & Email