Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес заявив, що незважаючи на побоювання, що РФ може розпочати потужну атаку в першу річницю вторгнення в Україну, немає жодних свідчень великого зосередження російських сил, подібного до того, яке було 24 лютого 2022 року. Про це він сказав у кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки, пише газета Financial Times.

За словами Уоллеса, поки що найбільше досягнення РФ - це серія пробних атак уздовж лінії фронту за участю мобілізованих, які призвели до дуже великих втрат.

"На сьогодні немає жодних підтверджень значного, великого російського наступу. Те, що ми побачили - це просування на фронтах ціною тисяч життів", - зазначив міністр.

Уоллес додав, що армія РФ не демонструє бажання відмовитися від тактики "м'ясорубки" і щосили намагається продовжувати наступ. За його словами, "великий" наступ Росії просувається "на метри, а не кілометри".

Раніше Міністр оборони Великої Британії заявляв, що РФ все ще має значні сили. За його словами, Росія залучила до 97% своєї армії до війни проти України.

Print Friendly, PDF & Email