Українцям необхідно економити електроенергію та змістити її споживання на нічний час. Про це у вівторок, 4 жовтня, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

За його словами, без Запорізької АЕС, яка зараз тимчасово перебуває під контролем росіян, енергосистема України працюватиме взимку із максимальним навантаженням. Але кожен українець може допомогти "зберегти енергетичну стійкість держави", зробивши споживання енергії розумнішим.

"Наприклад, максимально усунути побутове та промислове споживання електроенергії на нічний час. Дуже важливо також, по можливості, своєчасно оплачувати отримані комунальні послуги", - зазначив прем'єр.

Він додав, що економія електрики допоможе пройти зимовий період "з невеликими втратами".

Тарифи на електроенергію сьогодні в Україні зафіксовані на такому рівні залежно від рівня споживання:

До 250 кВт-год на місяць - 1,44 грн/кВт-год;
Понад 250 кВт-год - 1,68 грн/кВт-година.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email