У Дніпрі два роки тому жінка на два з половиною місяці раніше народила хлопчиків-двійнят, один з немовлят - Захар - при зростанні 28 сантиметрів важив 470 грам.

Захар потрапив в Книгу рекордів України, його вага при народженні визнали найменшим, повідомляє ТСН.

"Я закрила очі. Мені лікарі говорили: матуся, подивіться на дітей своїх. А я просто ось так головою робила. Через кілька годин пішла в реанімацію, і там все побачила на власні очі. Перше було: житимуть?", - розповіла мама рекордсмена Юлія Подопригора.

За словами лікарів, шанси на те, що діти виживуть, були мінімальні. Немовлят підключили до апаратів штучної вентиляції легенів, боролися за кожен грам їх ваги. Малюки знаходилися в реанімації два з половиною місяці і вижили.

Як повідомлялося раніше, українка Наталія Жаркова встановила два світові рекорди.

На чемпіонаті світу з фрідайвінгу (за версією CMAS) в місті Каш (Туреччина) українка Наталія Жаркова встановила світовий рекорд в категорії CNF, пірнувши без допоміжного спорядження на глибину 70 метрів.

Також Київський молодіжний центр встановив новий Національний рекорд в категорії "Масова інтелектуальна гра».

15 вересня цього року 1589 людей зіграло в масову інтелектуальну гру в Україні «The Game» на найбільшій арені країни НСК «Олімпійський». Учасники були поділені на 276 команд по 4-6 гравців у кожній, протягом 3 годин вони відповідали на логічні питання, де за кожну правильну відповідь команда отримувала по одному балу. Всього таких питань було 36.

Переможцем гри стала команда «Кардіокульбіт» з Одеси, яка правильно відповіла на всі питання і зайняла перше абсолютне місце в загальному заліку.

Print Friendly, PDF & Email