Українські консули отримали дозвіл на відвідування заарештованих в Керченський протоці українських моряків і вже зустрілися з трьома пораненими військовослужбовцями. Про це у рамках міністерської зустрічі ОБСЄ у Мілані повідомив голова Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін, передає ВВС Україна. Міністр заявив, що в четвер, 6 грудня, консули відвідали поранених моряків, яких утримують у лікарняному Ізоляторі «Матроська тиша» в Москві. 

«Ми сьогодні зранку вибили у них графік консульських відвідин і саме зараз наші консули зустрічаються з трьома пораненими хлопцями й потім кожен день будуть зустрічатись таким чином, аби подивитись у якому вони стані», – сказав пан Клімкін журналістам.

Крім того уповноважена з прав людини Людмила Денісова повідомила, що Московський омбудсман поспілкувалася з пораненими моряками. За її словами, вони отримують необхідний медичний догляд. Денисова також написала у Facebook, що для хлопців вже відкрито внутрішньотюремні рахунки, на які можна буде в подальшому перераховувати кошти.

Нагадаємо, що 30 листопада влада РФ підтвердила переведення 24 українських моряків до СІЗО міста Москва. 

Print Friendly, PDF & Email