Україні потрібна страхова медицина. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Національного Форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», який проходить сьогодні в Києві, передає прес-служба «Батьківщини».

«Нам потрібна страхова медицина – це єдиний шлях, який дасть можливість взяти фінанси,  необхідні для медичної галузі. Але обов’язкове медичне страхування мусить супроводжуватись новою податковою системою – з суттєвим зниженням ставки і кількості податків. Щоб наші підприємці, роботодавці не захлинулись в медичному обов’язковому страхуванні. Усе має бути збалансоване. Податки мусять бути значно меншими, ніж обов’язкове страхування, яке виникне додатково», – пояснила нардеп.

Тимошенко наголосила: страхова медицина – єдиний шлях української системи охорони здоров’я, враховуючи, що нині наш бюджет не здатний на 100% фінансово забезпечити надання якісних медпослуг для всіх громадян України.

«Cтрахова медицина для працездатних буде працювати через обов’язкові соціальні внески підприємців. А обов’язкове медстрахування для пенсіонерів, для дітей, для важкохворих, для людей з інвалідністю – усе це буде фінансуватися державою. Держава буде платити обов’язкове медстрахування. Так ми диверсифікуємо всю систему медичного страхування, і дамо шанс нашій нації бути здоровими», – вважає лідер «Батьківщини».

«Якщо ми ухвалимо це рішення, зможемо дати людям шанс лікуватися якісно», – підсумувала Тимошенко.

Print Friendly, PDF & Email