У Верховній Раді України заявили, що завчасно завершили реставрацію купола на своєму будинку. Роботи обійшлися в 6,7 мільйони гривень. У парламенті переконують, що це дешево, тому що планували витратити на ці цілі все 7,5 мільйона гривень. Про це 14 листопада повідомили в прес-службі Ради.

«Скло потребувало заміни, металеві конструкції необхідно було очистити від корозії і пофарбувати, а також обробити герметиками», — пояснили в парламенті.

Тут же варто відзначити, що ремонт купола не проводився вже 70 років. Останнє оновлення конструкції сталося в 1948 році, після руйнування авіабомбою під час Другої світової війни.

За планом реставрацію мали завершити ще 10 грудня, однак будівельники впоралися значно раніше.

«Для верхньої частини купола було витрачено 650 метрів армованого скла, 1400л сучасних герметиків. На реставрацію металевої споруди купола витрачено близько 2 т нержавіючої сталі і 0,5 т фарби», — відзначили в Раді.

Будівлю Верховної Ради було побудовано в 1939 році за проектом архітектора Володимира Заболотного.

Як повідомлялося раніше, протягом останніх трьох років в Україні відремонтовано та побудовано 6,5 тисячі км доріг.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Twitter.

«Я неодноразово говорив, що ми зробимо в Україні хороші дороги. За останні три роки відремонтовано та побудовано близько 6500 км доріг. 2016 — 900 км, 2017 — 2100 км, 2018 — близько 3500 км »- стверджує прем’єр.

Відзначимо. в минулому році фінансування дорожніх робіт склало близько 20 млрд грн, а в цьому році на дороги виділили 47 млрд.

Print Friendly, PDF & Email