Україна вироблятиме військову техніку та важке озброєння як мінімум із шістьма країнами-членами НАТО. Про це повідомив концерн Укроборонпром у п'ятницю, 18 листопада.

Вказано, що зброя вироблятиметься з Польщею, Чехією, Францією, Данією та ще кількома країнами, укладені договори з якими не дозволяють розголошувати подробиці.

Ми створюємо спільні оборонні підприємства, будуємо лінії виробництва боєприпасів замкнутого циклу, спільно виробляємо броньовану техніку та реактивні системи залпового вогню та розробляємо нові високотехнологічні зразки озброєння. Для цього використовуємо як наявні потужності, так і нові у безпечних місцях, – заявили в Укроборонпромі.

Зазначається, що однією з останніх угод був договір про створення спільного оборонного кластера, який підписали президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Чехії Петро Фіала.

Ця угода передбачає виробництво військової техніки, збільшення обсягів виробництва боєприпасів різних калібрів, побудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту техніки та озброєння, а також співробітництво у сфері високих технологій.

Print Friendly, PDF & Email